Керамзит і його переваги в будівництві

Керамзит - сучасний будівельний матеріал. Він легкий і міцний. Його склад - це обпалена глина, пісок і цемент. Усе це надає хорошої міцності продукту, на відміну від блоків з інших матеріалів. Керамзит отримують шляхом випалу. Купити керамзит ви можете, замовивши у нас на сайті.

Багато людей сперечаються про те, з якого матеріалу повинен будуватися приватний будинок. Будівельники називають його сучасним будівельним каменем. Він має багато хороших якостей, в яких ми зараз спробуємо розібратися.

Плюси керамзиту:

1. У нього хороші характеристики і сучасна форма.
2. Керамзит морозостійкий і вогнетривкий.
3. У керамзиту хороша геометрія (плити з керамзиту добре підігнані).
4. Керамзит довговічний, у нього відмінна хімічна інертність.
5. Керамзит набагато легший цегли.
6. Порівняно з іншими видами блоків, керамзит набагато міцніший, що дозволяє будувати приватні будинки в кілька поверхів.
7. Будинок з керамзиту буде трохи тепліший, ніж з інших матеріалів. Керамзит є відмінним тепловласником (на сьогодні, теплоізоляція будинку є найважливішим питанням).
8. Керамзит натуральний і екологічно чистий.
9. Оптимальне співвідношення ціни і якості.

Керамзит є сипучим матеріалом. Продають керамзит в мішках, але не в кілограмах, а в кубометрах. Але в будівництві з нього роблять плити (блоки). Сьогодні блоки з керамзиту замінили раніше популярні в будівництві шлакоблоки. Технологія і склад обох видів блоків практично ідентичні, але як сказано вище, керамзит - більш міцний, морозостійкий і екологічно чистіший. Для виробництва блоків керамзит купити можна у нас на веб-сайті.

Блоки й плити з керамзиту можна приготувати в "домашніх умовах". Для цього нам потрібно 0,01 м3 розчину. Щоб приготувати суміш нам знадобиться:

• 60% керамзиту;
• приблизно 20% піску (найкраще спеціального - керамзитового);
• 10% води і цементу (особливу увагу зверніть на якість цементу);
• пластифікатор (для додання необхідної міцності блоку).

Цемент, пісок і керамзит потрібно змішати в пропорціях 1:3:8 відповідно. Отриману суміш потрібно досить ретельно змішати. Далі можна приступати до наступного етапу - змішування води і пластифікатора. Суміші з цементу, піску і керамзиту, а також з води і пластифікатора потрібно занурити в бетономішалку і перемішати. При дотриманні всіх норм у вас вийде суміш, яку надалі можна використовувати для заливки блоків або плит.

Наша компанія «Вікинг Транс» пропонує поставку керамзиту в усі регіони України. У нас ви знайдете якісний керамзит, ціна на який приємно вас здивує. Продаж керамзиту здійснюється від одного куба за доступною ціною 950 грн.