Де вигідно купити цемент в Києві?

Не всі люди знають, що цемент і бетон - це різні речі. Цемент - це дрібний сірий порошок, який застосовується при виготовленні бетону.

Цемент використовують при будівництві. Купити цемент в Києві і по всій території України можна замовивши у нас на сайті.


Дещо про виробництво цементу:

1. Процес видобутку цементу починається з кар'єра. Через близьке розташування до поверхні землі в його складі є мінерали (кремній і алюміній). Чим глибше - тим цемент чистіше, відповідно склад мінералів буде значно меншим. У такому цементі буде менше вуглекислого газу, що дозволить в подальшому виготовляти цемент різної марки.

2. Для видобутку цементу використовують вибух. Щоб вберегти життя, робочі відходять від місця видобутку не менше, ніж на п'ятдесят метрів.

3. Після вибуху вантажники забирають цемент і відвозять його на завод, де його занурюють в первинну дробарку, яка дозволяє подрібнити великі шматки цементу до розміру не більше 6 см у діаметрі. Щоб шматки і піщинки цементу не поширювалися навколо, в цемент додають воду.

4. Із первинної дробарки камені цементу переходять у вторинну дробарку, де подрібнюються ще на менші шматки - до 4 см в діаметрі. Камені, які мають різний склад вуглекислого газу дробляться окремо.

5. Наступний етап - це навантаження цементу в машину-млин. Для окремих марок цементу додають окис алюмінію. Роллер рівномірно перемішує все в одну суміш, яку називають однорідним борошном.

6. Далі готовий порошок готують до підігріву. Його занурюють у ємність-підігрівач, яка заздалегідь прогріта до вісімдесяти градусів за Цельсієм. Менше ніж за одну хвилину ємність з порошком прогрівається до восьмисот градусів за Цельсієм. За такої температури починається процес з'єднання мінералів, води і порошку до стану твердої маси.

7. Висока температура за кілька секунд дозволяє прибрати зі складу розчину близько 95% двоокису вуглецю. Це дозволить вапну відокремитися (вапно є головним компонентом цементу).

8. Із ємності-підігрівача порошок занурюється в величезну цистерну-піч. Вона дозволяє обертатися цементу зверху вниз зі швидкістю два оберти на хвилину. Цистерна нагрівається до рекордно високої температури - більше півтори тисячі градусів. Порошок сплавляється в маленькі кульки, які називаються клінкерами.

9. При виході клінкери миттєво охолоджують до шістдесяти градусів за Цельсієм. Це потрібно для того, щоб надалі вийшов якісний цемент. Далі клінкери направляють в накопичувач.

10. Остання стадія виробництва цементу називається остаточним дробленням. У цемент додають гіпс (який використовують залежно від марки цементу). Гіпс сприяє повільному застиганню цементу. Дроблення розбиває клінкери і цемент в тому стані, в якому його можна курити, - повністю готовий.

Наша компанія "Вікінг Транс" - постачальник, у якого Ви можете купити цемент, що пройшов всі етапи виробництва.

Як вибрати хороший цемент і які властивості повинні бути у нього?

• Якісний цемент повинен не втрачати своїх властивостей при низьких температурах та протистояти усім агресіям навколишнього середовища.

• Цемент повинен бути стійким до водного середовища і утримувати вологу.

В асортименті "Вікінг Транс" цемент в мішках від однієї тонни. Ми гарантуємо своїм покупцям тільки своєчасну доставку якісного товару. У нас Ви можете купити цемент оптом і в роздріб. Ціна на цемент залежить від марки. Ми надаємо цемент чотирьох марок від 1150 грн до 1750 грн. Усі ціни вказані за одну тонну будівельного матеріалу. Більш детальну інформацію про марки і ціни на цемент ви можете побачити в прайс-листі на нашому сайті. Також цемент купити Ви можете, зателефонувавши нам за контактним телефоном, який також вказаний на сайті.